Jak odzyskać dziewczynę? Praktyczne porady

jak odzyskac dziewczyne
5
(50)

Zerwała z Tobą dziewczyna i nie wiesz co robić by móc ją odzyskać? Aby pomóc Ci odzyskać Twoją byłą dziewczynę, dam Ci kilka rad, które możesz zacząć stosować od teraz. Postawa w tej misji jest niezbędna, jeśli chcesz odzyskać swoją byłą dziewczynę. To prawie jak doświadczenie z gry wideo, jeśli chcesz poprosić ją o pojednanie, musisz najpierw wygrać kilka mniejszych bitew.

Poniżej znajduje się lista najczęstszych przyczyn rozwodów:

 • Słaba komunikacja w związku
 • Rutyna i niezadowolenie
 • Traktowanie siebie nawzajem jako coś oczywistego
 • Zdrada
 • Niezdolność do wspólnego rozwoju
 • Pragnienie kilku rzeczy naraz
 • Zaprzestanie starania i troski

Dystans emocjonalny jest głównym czynnikiem w większości rozwodów. Była dziewczyna, która twierdzi, że zerwała z Tobą z jakiegokolwiek innego powodu, może kłamać, ponieważ brak atrakcyjności emocjonalnej jest jednak główną przyczyną większości rozwodów.

jak odzyskać dziewczynę

Jesteś tutaj, ponieważ prawdopodobnie jesteś teraz w bardzo trudnym momencie swojego życia, ponieważ zostawiła Cię dziewczyna. Chciałbyś znaleźć sposób jak odzyskać dziewczynę i metody dzięki którym uda Ci się to zrobić. Szukasz porad, które ukoją Twoje nerwy, smutek i pozwolą Ci zrozumieć dlaczego tak się stało.

Z pewnością byliście ze sobą szczęśliwi, stąd twoje cierpienia. Nagle, w pewnym momencie wszystko się zepsuło a Ty chcesz ją odzyskać? Bardzo dobrze, ponieważ w tym artykule przedstawię Ci jakie kroki musisz podjąć by z powrotem cieszyć się ukochaną.

Przedstawię Ci metody, dzięki którym spojrzysz na tę sytuację z innej perspektywy, ponieważ na pewno był jakiś powód, przez który wszystko się posypało.

Przeczytaj cały tekst i dowiedz się jakich błędów nie możesz popełniać by jej nie stracić na zawsze. Wszystko na temat, w którym dowiesz się jak odzyskać dziewczynę.

1. Daj jej trochę przestrzeni

Daj jej trochę przestrzeni do oddychania. Pierwszym krokiem jest zaoferowanie kobiecie trochę prywatności. Jeśli zaczniesz dobijać się do jej drzwi i dzwonić do niej co pięć minut, będzie rozdrażniona i zdystansuje się od Ciebie. Powinieneś dać jej więcej przestrzeni tymbardziej, jeśli byliście w ważnym związku.

Nie zawracaj jej głowy telefonami, wiadomościami czy e-mailami tylko po to, aby sprawdzić, co u niej słychać. Wyraźnie zaznacz, że nie będziesz jej niepokoił, jeśli zobaczysz ją poza domem. Natomiast nie powinieneś jednak dawać jej zbyt wiele swobody. Będzie miała dużo czasu, aby znaleźć sobie kogoś innego, jeśli zostawisz ją samą na kilka miesięcy.

2. Daj sobie czas na refleksję

Daj sobie trochę czasu na przemyślenie swojej decyzji. Ważne jest, aby dać jej i sobie czas na zastanowienie się nad niedociągnięciami w związku. Gdy wrócisz do tego, czego ona w tobie nie lubiła, zastanów się, czy nie byłeś zbyt uważny lub zbyt kapryśny. Jeśli chcesz żeby twoja była dziewczyna do ciebie wróciła, nie możesz nigdy robić niczego podobnego do tego, co robiłeś wcześniej.

Wszystko, co poszło nie tak, powinno być zanotowane. Masz wiele możliwości zmiany swojego zachowania. W tym okresie autorefleksji nie spotykaj się z kimś innym. Najlepszym sposobem uniknięcia powtórzenia tych samych błędów jest skupienie się na samodoskonaleniu.

Sprawdź koniecznie nasz inny wpis: jak zapomnieć o byłej dziewczynie?

3. Zajmij się sobą

Zajmowanie się sobą to najlepszy sposób na uniknięcie nudy. Ruchliwy i aktywny styl życia pomoże Ci odzyskać byłą dziewczynę, pomagając Ci skupić się na własnej niezależności i podążać za swoimi zainteresowaniami. Jeśli poczekasz, aż upłynie odpowiedni czas, zanim wznowisz z nią kontakt, ona będzie tego świadoma.

Kontynuuj swoje zainteresowania i dążenia, które sprawiają Ci radość. Nie przestawaj robić tego, co sprawia Ci przyjemność tylko dlatego, że boli Cię serce.

Spędzaj czas z przyjaciółmi. Dzięki nim nabierzesz nowego poczucia celu i motywacji. Pamiętaj o ćwiczeniach, gdyż jeśli będziesz biegać kilka razy w tygodniu, poczujesz się lepiej.

4. Pokaż, że twój świat się nie zawalił

Korzystaj z okazji, aby pokazać jej, jak dobrze się bawisz. Im bardziej się do niej zbliżysz, tym większe prawdopodobieństwo, że odwzajemni Twoje uczucia. Od tego momentu wszystko zależy od ciebie, więc postaw swoją najlepszą stopę do przodu i pokaż jej, jakim wspaniałym facetem jesteś podczas robienia tego. Opracuj plan działania. Przebywaj jak najczęściej w tych samych miejscach, aby ona mogła zobaczyć, jaką radość sprawia jej przebywanie z Tobą bez poczucia bycia napastowanym czy przestraszonym.

Śmiej się. Staraj się opowiadać jak najwięcej dowcipów z kolegami, jeśli ona Cię zauważy. Pozwól jej być świadkiem Twojego szczęścia. Będzie o wiele bardziej skłonna do połączenia się z tobą, jeśli dasz jej trochę przestrzeni i pozwolisz jej skupić się na własnych potrzebach. Wszystko jest teraz w twoich rękach; od ciebie zależy, czy udowodnisz swoją wartość i pokażesz jej, jak bardzo zabawnie jest być w pobliżu. Przygotuj się z wyprzedzeniem. Nie bądź prześladowcą, ale pokaż jej, jak dobrze się bawisz, chodząc w te same miejsca.

Śmiej się. Jeśli ona zwraca na Ciebie uwagę, postaraj się jak najbardziej wtopić w tłum swoich znajomych, śmiejąc się dużo, ale nie za głośno. Bądź towarzyski. Jeśli ona tam jest, pokaż jej, że jesteś facetem z pasją, który lubi rozmawiać ze swoimi rówieśnikami, będąc energicznym i zaangażowanym w rozmowę.

Nie ignoruj jej, gdy Cię zauważy. Przywróć swoją uwagę do tematu rozmowy i podaj jej rękę, aby się z nią spotkać. Wykorzystaj swoją szansę, aby jej zaimponować. Najwyraźniej coś jej się w Tobie spodobało, więc wykorzystaj swoje talenty.

5. Spraw by poczuła się zazdrosna

Ten krok jest opcjonalny, ponieważ jest zależny od kontekstu. Twoja była dziewczyna może przypomnieć sobie, dlaczego sprawy się nie ułożyły, ponieważ była zazdrosna o Twoje regularne widoki z innymi kobietami. Wywołanie jej zazdrości jest fantastyczną opcją, jeśli Wasz związek zakończył się, ponieważ uważała, że za bardzo się nią interesujesz lub jesteś nią znudzony. Możesz to zrobić w ten sposób:

Jeśli rozmawiasz sam ze sobą, niezobowiązująco wspominaj o innych paniach. Ciągłe wspominanie o niej może sprawić, że ona zacznie się zastanawiać: „Kim jest ta dziewczyna?”. Inną alternatywą jest po prostu stwierdzenie, że byłeś na imprezie z dużą liczbą kobiet i że było Ci z tym „dobrze”.

Nie wstydź się pokazać jej, że jesteś z innymi kobietami. Zanim nawiążesz kontakt wzrokowy z kobietą w okolicy, rozpocznij z nią krótką pogawędkę. Zachowaj bezpieczną odległość od niej, aby mogła Cię widzieć.

Jeśli chcesz odzyskać kobietę, którą kochasz zachowaj opanowanie. Jest mniej prawdopodobne, że ona będzie chciała być z Tobą w związku, jeśli usłyszy, że rozmawiasz o innych kobietach i zobaczy, że z nimi flirtujesz.

6. Pokaż jej, że się zmieniłeś

Spraw, by do Ciebie dążyła, jeśli za pierwszym razem było to zbyt proste. Jeśli nie możesz się zorientować, co poszło nie tak w waszym związku, bo zasypałeś ją miłością, to najprawdopodobniej właśnie to poszło nie tak. Spraw, aby było jej trudniej, ponieważ ona mogła pomyśleć, że Twoja miłość i związek były zbyt proste.

Zobacz też wpis:   Jak odzyskać kobietę? Kompleksowy poradnik

Nie podchodź zbyt blisko. Ważne jest, aby nie skupiać na niej całej swojej uwagi, dopóki zwracasz na nią uwagę. W rezultacie jej zakłopotanie i pożądanie w stosunku do Ciebie będzie się nasilać.

Istnieje wąska granica między nadużywaniem a brakiem komplementów. Jeśli ciągle ją komplementowałeś, gdy byliście razem, daj jej jeden komplement, aby pokazać, że nie jesteś nią zauroczony.

Pozwól jej podejść do siebie. Powinieneś teraz spróbować innej strategii, ponieważ ona jest przyzwyczajona do tego, że ciągle do niej podchodzisz, pieścisz ją i rozmawiasz z nią. Lepiej jest pozwolić jej podejść do Ciebie podczas imprezy, niż przerywać swoje zajęcia, aby ją dogonić.

7. Jeśli ją skrzywdziłeś, przeproś ją

Przeproś, jeśli w jakikolwiek sposób ją uraziłeś. Jeśli naprawdę chcesz ją odzyskać, musisz zademonstrować swoją męskość, przepraszając za to, co poszło nie tak. Jeśli już ją zraniłeś, będzie się bała do Ciebie zbliżyć z obawy, że znowu zostanie zraniona. Jeśli masz wątpliwości, uznaj swój błąd i ruszaj dalej.

Stań twarzą w twarz z osobą, z którą rozmawiasz. W przeciwnym razie ona założy, że nie mówisz poważnie o swoich przeprosinach i odrzuci każdy tekst lub e-mail, który do niej wyślesz. Nie wystarczy komunikować się z nią za pomocą SMS-a lub e-maila. Dlatego bądź z nią otwarty i szczery, wyrażając swój żal z powodu tego, co zrobiłeś.

Informuj o prawdzie. Rozmawiając z nią, utrzymuj kontakt wzrokowy i spokojny głos. Nie uwierzy w Twoje przeprosiny, jeśli będą wyglądały na wymuszone.

Bądź bardziej konkretny w swoich odpowiedziach. Innymi słowy, wykraczaj poza zwykłe „przepraszam”. Mów głośniej i powiedz: „Przepraszam, że nie zwracałem na ciebie uwagi, kiedy próbowałaś mówić. Wiele rzeczy przeoczyłem i przepraszam”. Ona to doceni.

Nie zniechęcaj się, jeśli nie od razu przyjmie twoje przeprosiny. Nawet jeśli nie zareaguje, twoje wysiłki przyniosły oczekiwany szacunek. „Nie możesz mnie winić za to, że próbowałem”, zamiast błagać ją, by przyjęła twoje przeprosiny.

8. Pokaż, że jesteś bardziej dojrzałą emocjonalnie osobą

Jeśli masz problemy za pierwszym razem, uprość to. Jeśli Twoja była dziewczyna porzuciła Cię, ponieważ uważała, że nie poświęcasz jej wystarczająco dużo uwagi lub czułości, albo że spędzasz zbyt dużo czasu na flirtowaniu z innymi kobietami, nadszedł czas, aby odwrócić scenariusz i ponownie stać się dla niej dostępnym.

Powiedz jej jasno, że jesteś gotów spędzać z nią czas, kiedy tylko zechce.

Nie chcesz, aby była zazdrosna o Twoje osiągnięcia. Utrzymywanie bezpiecznej odległości od innych dziewczyn pomoże Ci pokazać jej, że jesteś zainteresowany tylko nią.

Poświęcaj jej całą swoją uwagę. Nie przerywaj jej, gdyż będzie miała wrażenie, że nie obchodzi Cię to, co ma do powiedzenia. Możesz następnego dnia poruszyć któryś z tematów, które ona poruszyła, aby pokazać, że zwracasz uwagę na to, co mówi.

Zauważy, że się zmieniłeś, jeśli nigdy wcześniej jej nie komplementowałeś.

9. Powiedz jej co czujesz

Bądź w stanie pokazać, o ile stałeś się lepszy i dojrzalszy. Ona powinna być w stanie stwierdzić, jak bardzo się zmieniłeś, bez konieczności tłumaczenia się czy przekonywania jej. Pokaż jej, że potrafisz być dojrzały i intelektualny, ponieważ wiele kobiet jest bardziej dojrzałych niż ich męscy odpowiednicy.

Irracjonalność nie ma sensu. Będzie pod wrażeniem, jeśli zachowasz spokój.

Miej wiarę w siebie. Zademonstruj jej, że jesteś zadowolony z tego, kim jesteś i co robisz, a ona też będzie zadowolona.

Przyjmij odpowiedzialność za swoje działania. Pokaż jej, że jesteś w stanie zarządzać swoimi finansami, ciężko pracować i jednocześnie opiekować się nią.

Nie bądź zazdrosny o innych. Pytając ją, z kim rozmawia, sprawisz, że będzie bardziej skłonna do takich zachowań, a Ty będziesz wyglądał na niepewnego siebie.

10. Umów się z nią

Nadszedł czas, aby wyrazić jej swoje zdanie. Kiedy zauważyła różnicę w tobie i bardziej cię pragnie, nadszedł czas, aby przestać grać w gry i powiedzieć jej, co naprawdę czujesz. Jaki mamy inny wybór, aby zacząć wszystko od początku? W końcu ona nie poprosi Cię o ponowne rozpoczęcie znajomości, jeśli za pierwszym razem nie poszło dobrze.

Daj jej znać, kiedy jest odpowiedni moment. Wybierz czas, kiedy nie jest zbyt zajęta i masz całą jej uwagę, najlepiej późno w nocy lub w półprywatnym miejscu.

Informując ją, utrzymuj z nią kontakt wzrokowy. W tym czasie nie wolno Ci się rozglądać ani sprawdzać telefonu.

Surowa męskość odchodzi w przeszłość. Bardzo ważne jest, aby otwarcie i szczerze wyrazić swoje uczucia.

Przede wszystkim przyznaj się do błędu i przeproś, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Następnie wyjaśnij, jak bardzo chcesz spróbować ponownie i jak bardzo zmieniło Cię to doświadczenie.

Postaw następujące wymagania: „Trudno mi uwierzyć w to, co zrobiłem. Zmarnowałem szansę spędzenia czasu z najwspanialszą kobietą, jaka kiedykolwiek mi się przytrafiła, i do dziś tego żałuję. Wszystko jest w porządku, o ile wszystko naprawię.

Zamiast sprawiać wrażenie, że błagasz lub prosisz, zadaj pytanie. Przypomnij jej, że spróbujesz jeszcze raz, mając nadzieję, że znajdziesz rozwiązanie, którego szukasz.

Jak przekonać dziewczynę do powrotu

11. Zatrzymaj ją przy sobie

Jeśli przyjmie Twoje zaproszenie, masz okazję zrobić dobre pierwsze wrażenie. Jeśli otrzymasz drugą szansę, to masz szczęście; trzecie szanse są niezwykle rzadkie. Postaraj się jak najlepiej wykorzystać czas, który spędzicie razem, traktując ją z grzecznością i szacunkiem. Musisz to zrobić w następujący sposób:

Nadszedł czas, aby stać się nieco bardziej romantycznym. Zabierz ją do romantycznej restauracji z kwiatami. Nie posuwaj się za daleko, ale też nie sprawiaj, by czuła się z tego powodu okropnie. Dodaj odrobinę romantyzmu, którego wcześniej najprawdopodobniej nie było.

Zatrzymaj ją na razie. Jeśli pierwsza randka była udana i chcesz się z nią ponownie spotkać, musisz podjąć środki ostrożności, aby uniknąć rozpadu związku z tych samych powodów. Jeśli ona jest zatrzymana, stale przypominaj sobie, aby sprawić, że poczuje się wyjątkowo.

Przyrzeknij sobie, że nie popełnisz ponownie tego samego błędu.

Odpręż się. Nie martw się o to, co zrobisz źle, gdy będziesz z partnerem.

Dlaczego ona mnie zostawiła?

Dlaczego Twoja była dziewczyna Cię zostawiła? To ważne, by znaleźć powód, przez który doszło do rozstania. Czy chcieliście się rozejść? A może dziewczyna zostawiła Cię bez słowa? To nie ważne w tym momencie, ponieważ ty chcesz wiedzieć jak odzyskać dziewczynę, którą straciłeś.

Być moża może ona powiedziała Ci jedno z tych zdań:

 • Nie pasujemy już do siebie,
 • Nie chce już z Tobą być,
 • Nie kocham Cię już,
 • To było zauroczenie.

Kiedy usłyszysz jedno z tych zdań musisz zdawać sobie sprawę, że jest to nie prawda. Jedna z przyczyn Waszego rozstania dotyczy bezpośrednio Ciebie i jest spowodowane utratą uczuć do Twojej osoby. Dobrą informacją jest fakt, iż można w bardzo szybki i prosty sposób to zmienić!

Atrakcyjność emocjonalna nie ma nic wspólnego z seksualnością danej osoby. Związek romantyczny różni się od przyjaźni tym, że obejmuje zarówno pożądanie fizyczne, jak i emocjonalne.

Jeśli przyjmiesz odpowiedzialność za rozpad waszego związku, być może uda nam się rozpocząć proces jego naprawy. Podsumowując, nie odgrywaj roli ofiary, gdyż to tylko strata czasu i sprawia, że czujesz się jak ofiara własnej sytuacji. Odzyskanie kobiety jest trudniejsze niż zdobycie nowej, ale jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na to, że ona znów Cię pokocha. Bądź tym, kogo ona chce, udowodnij jej, jak bardzo rozwinąłeś się jako osoba, a następnie wyjdź i zdobądź ją z powrotem!

Błędy, których nie możesz popełniać chcąc odzyskać kobietę

Pierwsze co powinieneś zrobić jeżeli chcesz myśleć o jej odzyskaniu to koniecznie się otrząsnąć i przestać mazać. Otrzyj wylane łzy i zakąsaj rękawy jak prawdziwy mężczyzna. Nie odzyskasz dziewczyny, kiedy będziesz płakać i wzbudzać w swojej byłej partnerce litość. Naturalnym jest, że kobiety czują pociąg do silnych i męskich facetów, ponieważ wtedy czują, że to jest ten jedyny.

Zobacz też wpis:   Jak odzyskać żonę?

Dlatego nie możesz dać po sobie poznać, że świat po jej odejściu zawalił się dla Ciebie, ponieważ wtedy okażesz swoją słabość. Wywrzesz na niej wrażenie, że jesteś mało atrakcyjny i nie zasługujesz na nikogo innego. Dlatego pierwszy krok, aby odzyskać byłą dziewczynę – podnieś się z kolan i walcz.

Jeśli okaże się, że potrafisz zachować powagę i utrzymać swoje negatywne emocje w ciszy, twoja była uzna, że jesteś dojrzałym, poważnym i godnym zaufania mężczyzną. A to dobry krok do tego by ponownie się do niej zbliżyć.

dziewczyna mnie zostawiła - co robić?

Drugim błędem, którego powinieneś unikać są nieustanne próby kontaktowania się z nią. Nie ma nic gorszego niż nachalne i nieustanne wypisywanie i zadręczanie swojej byłej SMS’ami. W to miejsce powinieneś dać jej czas na przemyślenie pewnych spraw i nie komplikowania jej życia. Kiedy będziesz wypisywał wiadomości i próbował brać ją na litość – wszystko zepsujesz. Będzie miała ona dosyć Twojej osoby i w najlepszym wypadku zablokuje twój numer telefonu bądź co gorsza każda próba kontaktu będzie blokowana.

Nie popełniaj tych karygodnych błędów jeżeli chcesz myśleć o sukcesie podczas odzyskiwania byłej dziewczyny. Pamiętaj, że lepiej przemyśleć coś dwa razy niż popełniać błędy, które zniwelują szansę na pozytywny proces odzyskania. Lepiej jest dać jej czas niż jej go zabierać w momencie, w którym ona chce być sama.

Jak odzyskać kobietę, która odeszła

Na to pytanie jak i wiele innych odpowiem krótko w artykule, ponieważ jest to wstęp do poradnika, w którym jest wiele więcej wyjaśnień i porad dotyczących powrotu do swojej kobiety. Jak odzyskać dziewcznynę.pdf to poradnik, z którego korzystało już wielu mężczyzn. Okazuje się, że jest on bardzo skuteczny, ponieważ 95% użytkowników odzyskało swoją drugą połówkę w zaledwie dwa tygodnie. Jest to świetny wynik, który zasługuje na uznanie.

Jak odzyskać dziewczynę krok po kroku

Czy popełniasz te błędy?

Aby ratować związek i odzyskać kobietę potrzebne jest doświadczenie i sprawdzone metody, ponieważ kiedy działamy pod wpływem impulsów bardzo szybko można całość zepsuć i zaprzepaścić szansę na odzyskanie swojej miłości życia. Jeżeli marzysz o tym, aby ponownie rozpalić serce swojej kobiety życia lub po prostu otrzymać drugą szansę, nie zwlekaj dłużej.

Bardzo duża liczba mężczyzn zadaje sobie pytanie jak odzyskać dziewczynę czy jak wrócić do byłej dziewczyny, ale mało kto zadaje sobie pytanie ’co źle zrobiłem, że ona postanowiła odejść’. Niestety jest to smutne, ponieważ bez zrozumenia istoty swoich błędów nigdy nie zdobędziemy tego czego chcemy.

Czy odzyskanie dziewczyny jest możliwe

Aby odzyskać dziewczynę należy skupić się na tym co robiliśmy do tej pory źle. Odzyskanie jest możliwe ale z odpowiednim podejściem i sprawdzonymi sposobami, które działają w wielu przypadkach. Kiedy mężczyznom wydaje się, że robią wszystko prawidłowo to są w ogromnym błędzie, ponieważ nie ma ludzi nieomylnych. Często małżeństwa i długoletnie związki, które wyglądają na szczęśliwe i udane rozpadają się nawet po kilkunastu latach bycia ze sobą. Za wszystkim stoją emocję, które umiemy kontrolować lub nie.

CZY ODZYSKANIE DZIEWCZYNY JEST MOŻLIWE

Wiele razy było to wałkowane w naszych poradnikach i szkoleniach w zakresie udanych relacji damsko-męskich. W poradniku 'Jak odzyskać Dziewczynę.pdf’ dowiesz się jak interpretować zachowania kobiety w taki sposób aby zaspokajać jej potrzeby w 100%. W każdym związku istnieją pewne schematy, które powtarzają się nieustannie, dlatego warto znać zasady ich działania.

Odzyskanie dziewczyny jest możliwe ale pod warunkiem, że będziesz stawiać jej wyzwania. Dziewczyny lubią miłych i uczynnych panów ale do pewnego stopnia. Mimo to, że będą one pokazywać, że im to odpowiada i wszystko jest w porządku. Podejmując się wszystkiemu co narzuci ci dziewczyna stajesz się po prostu łatwy do takiego stopnia, że traci ona zainteresowania twą osobą. Jeżeli w waszym związku zacznie pojawiać się monotonia zamiast nowych wyzwań, prędzej czy później dojdzie do rozstania. Skup się na dalszej części i przeczytaj więcej ciekawostek w naszym e-booku, w którym wyjaśnione są błędy popełniane przez mężczyzn.

Jak odzyskać byłą kobietę, kiedy ją zraniłem

W życiu bywa tak, że czasem ranimy osobę, którą bardzo kochamy. Mimo to, warto zrobić wszystko by odzyskać dziewczynę, którą się zraniło. W poradniku dostępnym na stronie zawarliśmy ten temat, w którym uzyskasz informacje jak naprawić zniszczoną relację poprzez zranienie dziewczyny. Zranić można w różny sposób, czasem nie mamy na to wpływu a jeszcze czasem pod wpływem impulsu. Ważne jest, by zrozumieć swój błąd i przyjąć pokute, dzięki której mamy szansę na zmianę swojego dotychczasowego myślenia. W odzyskaniu kobiety po zranieniu ważne jest, aby przejść metamorfozę, dzięki której ona poczuje się doceniania, kochana a Ty będziesz mógł cieszyć się swoim szczęściem na nowo.

Jak odzyskać zranioną kobietę

Kobiety w bardzo prosty sposób można zranić, dlatego powinniśmy robić wszystko by do tego nie dopuścić. W szczególności jeżeli mówimy o zdradzie czy innym romansie z nowo poznaną dziewczyną. Droga do odzyskania zranionej dziewczyny jest zupełnie inna, ponieważ w naszej intencji jest odbudowanie zaufania, które bardzo prawdopodnie zostało zatracone.

Przede wszystkim nie powinniśmy się poddawać zbyt wcześnie i walczyć o ukochaną. Pamiętaj, że drobne upominki i niespodzianki działają kojąco i są źródłem dobrej relacji.

jak odzyskać kobietę forum

Przeglądając różne fora możemy znaleźć uniwersalne metody na odzyskanie kobiety, w tym sposoby, które przedstawimy poniżej.
Na pierwszym miejscu ważne by zastanowić się, w którym momencie związku coś poszło nie tak. Gdzie zawiniłeś? Nie poświęcałeś jej czasu? Nie byłeś romantyczny czy może byłeś zbyt zajęty sobą? Powodów może być mnóstwo lecz w Twojej kwestii leży by zrozumieć, dlaczego tak się stało. Jeżeli zrozumiesz błędy, które popełniłeś droga do odzyskania partnerki staje się zdecydowanie prostsza.

Przedstawię Ci kilka sposobów, dzięki którym będziesz mieć świadomość swoich błędów. Kobiety uwielbiają kiedy facet jest spontaniczny i pewny siebie. Chcą one faceta, który potrafi być opiekuńczy ale potrafi być również szalony i zabawny. Dziewczyny w swojej naturze chcą tzw. bad boya, z którym będą mogły przeżywać wspólne przygody. Dlatego pierwsze co powinieneś zrobić to zmienić swój charakter, w jakim postrzegają cię kobiety.

Wielokrotnie podejmują one złe decyzje, dlatego należy odpowiednio umieć do tego podejść, by kontrolować ich emocje. Naucz się kontrolować emocjami, a zobaczysz jak prosto zbudować solidny związek. Wystarczy zaskakiwać partnerkę, by nie miała wrażenie, że jest z nudnym i flegmatycznym typem. W momencie, w którym już doszło do rozstania warto podjąć analizie kwestie związane z: naszym wyglądem, zachowaniem, finansami, hobby, zainteresowaniem czy pasją. Musisz wyglądać i zachowywać się jak facet, który jest w stanie wyżywić przyszłą rodzinę, którą razem mielibyście stworzyć.

Jak odzyskać byłą dziewczynę pdf

Czy przypadkiem nie zmieniło się coś w Twoim życiu? Czy straciłeś pracę i pogorszył się Twój status finansowy? Przestałeś chodzić na siłownię i zrezygnowałeś z ulubionego hobby? To są powody, przez które ciężko będzie odzyskać byłą dziewczynę. Z pewnością można tym wytłumaczyć odejście od Ciebie twojej byłej kobiety, ponieważ zabrakło jej nowych bodźców do kontynuowania związku. Co możesz zrobić w tym wypadku? W takim momencie żeby odzyskać dziewczynę musisz zakasać rękawy i brać się do roboty. Oznacza to, iż musisz wziąć się w garść i znaleźć dobrze płatną pracę i znaleźć hobby, które polubisz. Kobiety nigdy nie będą wybierać w nudnych kolesiach, którzy tylko spędzają czas przed telewizorem i netflixem.

Czy wygląd jest ważny w związku?

Wygląd to konieczny punkt, na którym równie dobrze się skupić. Ważny, ponieważ to on odpowiada za to jak odbieramy drugą osobę. Jeżeli ktoś Ci się podoba, automatycznie utożsamiasz się z tą osobą, ciągnie Cię do niej i czujesz pociąg do niej. Zadbaj więc o swój wygląd zewnętrzny np. udając się do salonu fryzjerskiego czy na siłownie zgubić zbędny tłuszcz. Nasz poradnik jak odzyskać dziewczynę w pdf powinien Ci pomóc zrozumieć podstawowe zasady udanego związku. Odzyskaj ukochaną korzystając z profesjonalnych i fachowych porad i dowiedz się co pociąga kobiety.

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 50

Jak na razie brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

4 komentarze do “Jak odzyskać dziewczynę? Praktyczne porady

 1. Michał A Odpowiedz

  Kupiłem poradnik, ponieważ nie miałem nic nie stracenia. Najlepsza decyzja jaką mogłem podjąć, ponieważ udało mi się odzyskać ukochaną po dwumiesięcznej przerwie. Od razu po przeczytaniu e-booka przeszedłem do działania i zaowocowało to powrotem mojego Skarba! 🙂 Dziękuje i polecam niezdecydowanym osobom.

  • admin Autor wpisuOdpowiedz

   Tak oczywiście, ten przypadek, gdy dziewczyna jest już z innym również zawarty jest w poradniku!

 2. Albertos Odpowiedz

  Zakupiłem całą wersję poradnika i nie żałuję tej decyzji. Z początku trochę się wahałem czy jest sens kupować e-book. Wiedza, jej ilość i wartość która zawarta jest w środku z pewnością jest tego warta. Dziękuje za pomoc w odzyskaniu mej miłości!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *